KPT6E14-19SWDZ ITT Cannon
  • Available: 337
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT6E14-19SWDZ ITT Cannon
    KPT6E14-19SWDZ ITT Cannon
    KPT6E14-19SWDZ is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT6E14-19SWDZ is described as CONN PLUG 19POS INLINE SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM