KPT6E14-19SDZ ITT Cannon
  • Available: 337
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT6E14-19SDZ ITT Cannon
    KPT6E14-19SDZ ITT Cannon
    KPT6E14-19SDZ is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT6E14-19SDZ is described as CONN PLUG 19POS W/SKT INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE