KPT2E22-55SEX ITT Cannon
  • Available: 17
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT2E22-55SEX ITT Cannon
    KPT2E22-55SEX ITT Cannon
    KPT2E22-55SEX is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT2E22-55SEX is described as CONN RCPT 55POS W/SKT BOX. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE