KPT2E16-26PYEXA206 ITT Cannon
  • Available: 43
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT2E16-26PYEXA206 ITT Cannon
    KPT2E16-26PYEXA206 ITT Cannon
    KPT2E16-26PYEXA206 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT2E16-26PYEXA206 is described as CONN RCPT 26POS BOX MNT PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH