KPT2E14-19SEX ITT Cannon
  • Available: 50
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT2E14-19SEX ITT Cannon
    KPT2E14-19SEX ITT Cannon
    KPT2E14-19SEX is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT2E14-19SEX is described as CONN RCPT 19POS BOX MNT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"