KPT07P12-3SY ITT Cannon
  • Lead-Time:
  • More about KPT07P12-3SY ITT Cannon
    KPT07P12-3SY ITT Cannon
    KPT07P12-3SY is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT07P12-3SY is described as CONN RCPT 3POS W/SKT JAM NUT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP