KPT07E18-32P ITT Cannon
  • Available: 3
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT07E18-32P ITT Cannon
    KPT07E18-32P ITT Cannon
    KPT07E18-32P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT07E18-32P is described as CONN RCPT 32POS JAM NUT W/PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"