KPT07B12-10SY ITT Cannon
  • Available: 193
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT07B12-10SY ITT Cannon
    KPT07B12-10SY ITT Cannon
    KPT07B12-10SY is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT07B12-10SY is described as CONN RCPT 10POS JAM NUT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE