KPT07A14-19P ITT Cannon
  • Available: 830
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT07A14-19P ITT Cannon
    KPT07A14-19P ITT Cannon
    KPT07A14-19P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT07A14-19P is described as CONN RCPT 19POS W/PIN JAM NUT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM