KPT07A14-18PEW ITT Cannon
  • Available: 342
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT07A14-18PEW ITT Cannon
    KPT07A14-18PEW ITT Cannon
    KPT07A14-18PEW is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT07A14-18PEW is described as CONN RCPT 18POS W/PIN JAM NUT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE