KPT07A14-15P ITT Cannon
  • Available: 414
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT07A14-15P ITT Cannon
    KPT07A14-15P ITT Cannon
    KPT07A14-15P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT07A14-15P is described as CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"