KPT07A14-12SEW ITT Cannon
  • More about KPT07A14-12SEW ITT Cannon
    KPT07A14-12SEW ITT Cannon
    KPT07A14-12SEW is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT07A14-12SEW is described as CONN RCPT 12POS W/SKT JAM NUT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V