KPT06P14-15SY ITT Cannon
  • Available: 851
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT06P14-15SY ITT Cannon
    KPT06P14-15SY ITT Cannon
    KPT06P14-15SY is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT06P14-15SY is described as CONN PLUG 15POS INLINE SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"