KPT06F18-32PZ ITT Cannon
  • Available: 1,784
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT06F18-32PZ ITT Cannon
    KPT06F18-32PZ ITT Cannon
    KPT06F18-32PZ is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT06F18-32PZ is described as CONN PLUG 32POS W/PIN INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM