KPT06F16-26SA206 ITT Cannon
  • More about KPT06F16-26SA206 ITT Cannon
    KPT06F16-26SA206 ITT Cannon
    KPT06F16-26SA206 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT06F16-26SA206 is described as CONN PLUG 26POS W/SKT INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP