KPT06F16-26PA206 ITT Cannon
  • More about KPT06F16-26PA206 ITT Cannon
    KPT06F16-26PA206 ITT Cannon
    KPT06F16-26PA206 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT06F16-26PA206 is described as CONN PLUG 26POS W/PIN INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X