KPT06F14-19SX ITT Cannon
  • Available: 2,566
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT06F14-19SX ITT Cannon
    KPT06F14-19SX ITT Cannon
    KPT06F14-19SX is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT06F14-19SX is described as CONN PLUG 19POS W/SKT INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE