KPT06F14-19SW ITT Cannon
  • Available: 2,566
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT06F14-19SW ITT Cannon
    KPT06F14-19SW ITT Cannon
    KPT06F14-19SW is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT06F14-19SW is described as CONN PLUG 19POS W/SKT INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG