KPT06F14-15SZ ITT Cannon
  • Available: 2,806
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT06F14-15SZ ITT Cannon
    KPT06F14-15SZ ITT Cannon
    KPT06F14-15SZ is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT06F14-15SZ is described as CONN PLUG 15POS W/SKT INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"