KPT06F14-12SX ITT Cannon
  • Available: 5,970
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT06F14-12SX ITT Cannon
    KPT06F14-12SX ITT Cannon
    KPT06F14-12SX is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT06F14-12SX is described as CONN PLUG 12POS INLINE W/SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"