KPT06E12-10S ITT Cannon
  • Available: 3,203
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT06E12-10S ITT Cannon
    KPT06E12-10S ITT Cannon
    KPT06E12-10S is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT06E12-10S is described as CONN PLUG 10POS W/SKT INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM