KPT06B14-19SY ITT Cannon
  • Available: 1,527
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT06B14-19SY ITT Cannon
    KPT06B14-19SY ITT Cannon
    KPT06B14-19SY is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT06B14-19SY is described as CONN PLUG 19POS W/SKT INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"