KPT06B14-15SX ITT Cannon
  • Available: 1,356
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT06B14-15SX ITT Cannon
    KPT06B14-15SX ITT Cannon
    KPT06B14-15SX is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT06B14-15SX is described as CONN PLUG 15POS W/SKT INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"