KPT06A16-26SZ ITT Cannon
  • Available: 2,839
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT06A16-26SZ ITT Cannon
    KPT06A16-26SZ ITT Cannon
    KPT06A16-26SZ is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT06A16-26SZ is described as CONN PLUG 26POS W/SKT INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1576-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"