KPT06A16-26PZ ITT Cannon
  • Available: 2,813
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT06A16-26PZ ITT Cannon
    KPT06A16-26PZ ITT Cannon
    KPT06A16-26PZ is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT06A16-26PZ is described as CONN PLUG 26POS W/PIN INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH