KPT04-12-8P ITT Cannon
  • Available: 2,893
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT04-12-8P ITT Cannon
    KPT04-12-8P ITT Cannon
    KPT04-12-8P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT04-12-8P is described as CONN RCPT 8POS W/PIN INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE