KPT02E22-55PEX ITT Cannon
  • Available: 297
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT02E22-55PEX ITT Cannon
    KPT02E22-55PEX ITT Cannon
    KPT02E22-55PEX is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT02E22-55PEX is described as CONN RCPT 55POS W/PIN BOX. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"