KPT02E22-55PEW ITT Cannon
  • Available: 112
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT02E22-55PEW ITT Cannon
    KPT02E22-55PEW ITT Cannon
    KPT02E22-55PEW is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT02E22-55PEW is described as CONN RCPT 55POS W/PIN BOX. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK