KPT02E20-41S ITT Cannon
  • Available: 795
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT02E20-41S ITT Cannon
    KPT02E20-41S ITT Cannon
    KPT02E20-41S is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT02E20-41S is described as CONN RCPT 41POS BOX W/SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK ASSEMBLY EIA 3UX19X9
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD RACK 19X3UX9 5 SLOT
    View
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH