KPT02E20-39PY ITT Cannon
  • Available: 562
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT02E20-39PY ITT Cannon
    KPT02E20-39PY ITT Cannon
    KPT02E20-39PY is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT02E20-39PY is described as CONN RCPT 39POS W/PIN BOX. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK