KPT02E20-39P ITT Cannon
  • Available: 562
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT02E20-39P ITT Cannon
    KPT02E20-39P ITT Cannon
    KPT02E20-39P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT02E20-39P is described as CONN RCPT 39POS BOX W/PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    View
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"