KPT02E20-24P ITT Cannon
  • Available: 829
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT02E20-24P ITT Cannon
    KPT02E20-24P ITT Cannon
    KPT02E20-24P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT02E20-24P is described as CONN RCPT 24POS BOX W/PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE