KPT02E18-32SWA206 ITT Cannon
  • More about KPT02E18-32SWA206 ITT Cannon
    KPT02E18-32SWA206 ITT Cannon
    KPT02E18-32SWA206 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT02E18-32SWA206 is described as CONN RCPT 32POS BOX MNT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK