KPT02E18-32PEX ITT Cannon
  • Available: 445
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT02E18-32PEX ITT Cannon
    KPT02E18-32PEX ITT Cannon
    KPT02E18-32PEX is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT02E18-32PEX is described as CONN RCPT 32POS W/PIN BOX. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE