KPT02E16-26PW ITT Cannon
  • Available: 5,619
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT02E16-26PW ITT Cannon
    KPT02E16-26PW ITT Cannon
    KPT02E16-26PW is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT02E16-26PW is described as CONN RCPT 26POS W/PIN BOX. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG