KPT02E16-26PEXA206 ITT Cannon
  • Available: 43
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT02E16-26PEXA206 ITT Cannon
    KPT02E16-26PEXA206 ITT Cannon
    KPT02E16-26PEXA206 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT02E16-26PEXA206 is described as CONN RCPT 26POS BOX MNT PCB PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM