KPT02E16-26PEW ITT Cannon
  • Available: 236
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT02E16-26PEW ITT Cannon
    KPT02E16-26PEW ITT Cannon
    KPT02E16-26PEW is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT02E16-26PEW is described as CONN RCPT 26POS W/PIN BOX. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC