KPT02E12-10SA71 ITT Cannon
  • Available: 265
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT02E12-10SA71 ITT Cannon
    KPT02E12-10SA71 ITT Cannon
    KPT02E12-10SA71 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT02E12-10SA71 is described as CONN RCPT 10POS BOX MNT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE