KPT02A22-55S ITT Cannon
  • Available: 921
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT02A22-55S ITT Cannon
    KPT02A22-55S ITT Cannon
    KPT02A22-55S is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT02A22-55S is described as CONN RCPT 55POS W/SKT BOX. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH