KPT02A22-55PZ ITT Cannon
  • Available: 1,091
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT02A22-55PZ ITT Cannon
    KPT02A22-55PZ ITT Cannon
    KPT02A22-55PZ is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT02A22-55PZ is described as CONN RCPT 55POS W/PIN BOX. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM