KPT02A22-55PEW ITT Cannon
  • Available: 112
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT02A22-55PEW ITT Cannon
    KPT02A22-55PEW ITT Cannon
    KPT02A22-55PEW is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT02A22-55PEW is described as CONN RCPT 55POS W/PIN BOX. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM