KPT02A14-15PX ITT Cannon
  • Available: 414
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT02A14-15PX ITT Cannon
    KPT02A14-15PX ITT Cannon
    KPT02A14-15PX is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT02A14-15PX is described as CONN RCPT 15POS BOX MNT PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"