KPT02A12-10SZ ITT Cannon
  • Available: 6,709
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT02A12-10SZ ITT Cannon
    KPT02A12-10SZ ITT Cannon
    KPT02A12-10SZ is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT02A12-10SZ is described as CONN RCPT 10POS W/SKT BOX. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM