KPT01P14-18P ITT Cannon
  • Available: 851
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT01P14-18P ITT Cannon
    KPT01P14-18P ITT Cannon
    KPT01P14-18P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT01P14-18P is described as CONN RCPT 18POS CBL MNT PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"