KPT01E12-3SY ITT Cannon
  • Available: 3,105
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT01E12-3SY ITT Cannon
    KPT01E12-3SY ITT Cannon
    KPT01E12-3SY is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT01E12-3SY is described as CONN RCPT 3POS CBL MNT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A