KPT01B14-19P ITT Cannon
  • More about KPT01B14-19P ITT Cannon
    KPT01B14-19P ITT Cannon
    KPT01B14-19P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT01B14-19P is described as CONN RCPT 19POS W/PIN INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM