KPT00E12-10S ITT Cannon
  • Available: 2,416
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT00E12-10S ITT Cannon
    KPT00E12-10S ITT Cannon
    KPT00E12-10S is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT00E12-10S is described as CONN RCPT 10POS WALL MNT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM