KPT00A18-32S ITT Cannon
  • Available: 497
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT00A18-32S ITT Cannon
    KPT00A18-32S ITT Cannon
    KPT00A18-32S is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT00A18-32S is described as CONN RCPT 32POS WALL W/SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM