KPT00A18-11P ITT Cannon
  • Available: 485
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT00A18-11P ITT Cannon
    KPT00A18-11P ITT Cannon
    KPT00A18-11P is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT00A18-11P is described as CONN RCPT 11POS WALL W/PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"