KPT00A12-10S ITT Cannon
  • Available: 2,081
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KPT00A12-10S ITT Cannon
    KPT00A12-10S ITT Cannon
    KPT00A12-10S is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. KPT00A12-10S is described as CONN RCPT 10POS WALL MNT SKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM